PUBLIKACJE JUBILEUSZOWE WYDAWNICTW UW

Seria Monumenta Universitatis Varsoviensis z rabatem 30 proc.!

053_Monumenta

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego oferują osobom związanym z UW oraz jednostkom organizacyjnym UW całą serię Monumenta Universitatis Varsoviensis w cenie promocyjnej!

Z okazji Jubileuszu 200-lecia Uczelni Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego wydały serię publikacji MONUMENTA UNIVERSITATIS VARSOVIENSIS, w których omówiono historię uczelni, dzieje poszczególnych dyscyplin naukowych na UW, a także zaprezentowano sylwetki rektorów i najwybitniejszych profesorów. Więcej o publikacjach jubileuszowych można przeczytać tutaj.

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego oferują osobom związanym z UW oraz jednostkom organizacyjnym UW całą serię Monumenta Universitatis Varsoviensis, której cena katalogowa wynosi 1125 zł, w cenie promocyjnej (z rabatem 30 proc.):

• dla pracowników UW, emerytowanych pracowników UW, studentów: 787,50 zł,
  • dla jednostek organizacyjnych UW (bez VAT): 750,00 zł.

Ceny obejmują bezpłatną dostawę pod wskazany w zamówieniu adres.

Oferta ważna do dnia 30.06.2016!

Zamówienia prosimy składać:

• na adres e-mailowy: dz.handlowy@uw.edu.pl
  • lub listownie na adres: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Nowy Świat 4, 00-497 Warszawa.