ZOBACZ, JAK BYŁO

Światowy Zjazd Absolwentów UW

1-62m

• Konferencja „Jestem z UW” – w formacie TED Talks

Spotkamy się z najbardziej niezwykłymi, wielowymiarowymi postaciami z UW: pracownikami, studentami i absolwentami, którzy często nie są znani szerokiej publiczności. Chcemy pokazać ich różnorodność, zaskoczyć nieoczywistością ich osiągnięć, zainteresowań i osobowości. Konferencję poprowadzą dziennikarze, artyści, pisarze, biznesmeni – absolwenci UW.

• BUWing – spotkanie społeczności UW w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej

W ogrodach BUW-u zawiesimy lampiony, rozstawimy namioty, stoliki i siedzenia dla gości. Zapewnimy dobrą muzykę na żywo i poczęstunek zorganizowany przez warszawskich restauratorów, którzy są absolwentami UW.

• Spotkania na Wydziałach

Absolwenci będą mieli okazję wrócić do miejsc, w których studiowali, zobaczyć, co się zmieniło, a co przetrwało z ich czasów studenckich, a także spotkać dawnych znajomych i osoby obecnie działające na Wydziałach.

• Koncert Jestem z UW – Absolwenci Absolwentom”

Podczas koncertu zobaczymy i usłyszymy artystów związanych z UW. Zapraszamy do Amfiteatru w Parku Sowińskiego!

Formularz rejestracyjny i szczegółowy program będą dostępne wkrótce.