Uroczystość

7 listopada 2016, godz. 12:00
Pałac Kazimierzowski, kampus główny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Projekt2

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego dziekan Wydziału Psychologii UW uhonoruje wyróżnieniem odnowienia doktoratu Profesora Janusza Reykowskiego, wybitnego psychologa, związanego z Uniwersytetem Warszawskim od początku swojej kariery naukowej.

Uroczyste odnowienie doktoratu jest jedną z najważniejszych form uznania dorobku naukowego.To spotkanie wpisuje się w jubileusz 200-lecia Uniwersytetu oraz 100-lecia istnienia psychologii na UW. Profesor Janusz Reykowski jest bowiem postacią szczególną w historii uczelni i Wydziału. Związany z Uniwersytetem Warszawskim od początku swojej kariery naukowej, jest twórcą wybitnych idei i niezwykłych, do dziś aktualnych koncepcji z zakresu psychologii emocji, motywacji, wartości oraz zachowań politycznych.

Organizator: Wydział Psychologii

Informację o zaproszeniach można otrzymać pod adresem: rsvp@psych.uw.edu.pl