Wykład

Czarna magia i tożsamość hybrydalna, czyli krótka historia wpływów francuskich w Maroku

23 maja 2016, godz. 13:15
Instytut Romanistyki UW, sala 3014, ul. Dobra 55
Petit2

Instytut Romanistyki zaprasza młodzież gimnazjalną i licealną na cykl wykładów. Adresatami zajęć są przede wszystkim uczniowie klas humanistycznych wraz z nauczycielami języka francuskiego, historii, języka polskiego oraz wiedzy o kulturze. Wykłady będą prowadzone w języku polskim.

Zajęcia będą się odbywać w budynku Instytutu Romanistyki UW przy ulicy Dobrej 55 (naprzeciwko BUW-u). Zgłoszenia udziału w zajęciach należy przesłać najpóźniej 3 dni przed planowanymi zajęciami na adres r.kucharczyk@uw.edu.pl.

W zgłoszeniu proszę podać szkołę, imię i nazwisko opiekuna grupy wraz z telefonem/mailem oraz przewidywaną liczbę uczniów.

Petit