CBT for Adult ADHD – prof. Helena Rempała, Ohio State University

24 listopada 2016, godz. 19:15
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, sala 408, ul. Stawki 5/7
#1

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii „Dialog,” działające na Wydziale Psychologii UW, zaprasza na wykład prof. Heleny Rempały pt. „CBT for Adult ADHD.”

Prof. Rempała jest profesorem psychiatrii na uniwersytecie stanowym w Ohio. W latach 2000-2013 prowadziła praktykę psychoterapeutyczną. Jest również zaangażowana w popularyzację zdrowia psychicznego. Wykład będzie wprowadzeniem do innowacyjnego programu terapeutycznego dla dorosłych cierpiących na ADHD. Został on opracowany w 2011r. przez dr Mary Solanto i otrzymał od organizacji Children and Adults with ADHD nagrodę Innovative Program of the Year. Program przekłada wyniki najnowszych badań na interwencje kształtujące sprawczość i umiejętności wykonawcze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych psychologią i psychoterapią!

Organizatorzy: SKN „Dialog” i Wydział Psychologii

Wstęp wolny. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku: CBT for Adult ADHD

Szczegółowe informacje pod adresem: skndialog@psych.uw.edu.pl