Impreza

BUWing – spotkanie społeczności UW w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej

13 maja 2016, godz. 19.00–2.00, Ogrody BUW-u, Dobra 56/66
BUWING

Każdy student i studentka UW wie, czym jest BUWing. Od piątkowego wieczoru, 13 maja, to określenie nabierze dodatkowego znaczenia i zacznie być kojarzone również przez absolwentów UW, którzy nie znali biblioteki na Dobrej z czasów swoich studiów. Tego dnia zaprosimy wszystkie osoby związane z naszą Alma Mater do ogrodów na dachu BUWu. Zawiesimy lampiony, rozstawimy stoliki i siedzenia dla gości. To będzie czas spotkań, wspomnień i poznawania nowych przyjaciół. Wszystko to będzie się działo pod szyldem „Jestem z UW”. Wystąpią m.in. Paula i Karol oraz Musical Improwizowany. Specjalne menu zaoferują nam znani warszawscy restauratorzy, również absolwenci UW: Dżemila Sulkiewicz-Nowicka (Żywiciel), Maja Horawa (Organitheka i Plan B), Grzegorz Zieliński (Harenda), Aleksander Arabadzic (Guccio Domagoj) i Agnieszka Kręglicka (Santorini).

zywiciel-logoorganiteka logoplanharendgucciosantor

Ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, ul. Dobra 56/66