Konferencja

25–27 listopada 2016
Wydział Biologii, ul. Miecznikowa 1
12357027_523124164522749_4319725423441950206_o

Studenckie Koło Neurobiologii UW serdecznie zaprasza na VI międzynarodową konferencję Aspects of Neuroscience, która odbędzie się 25–27 listopada 2016 r. na Wydziale Biologii UW.

Tematyka wydarzenia obejmuje szeroko pojętą neuronaukę, od neurobiologii klinicznej po matematyczne modelowanie procesów zachodzących w układzie nerwowym. W tym roku wśród zaproszonych gości znajdują się wybitni naukowcy, jak choćby prof. Eva Jablonka, prof. Giovanna Mallucci, prof. Christian Lüscher, prof. David Price, prof. Kevin Warwick i dr Daniel Marguiles. Konferencja odbędzie się w języku angielskim. Plakat wydarzenia można pobrać tutaj.

Konferencja jest skierowana dla studentów i młodych naukowców, zarówno tych, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w świecie nauki jak i tych, którzy dalej chcieliby rozwijać swoją karierę naukową.

The conference will be held in English. For an information in English click the image below:

Aspects_of_Neuroscience_Logo

Organizator: Studenckie Koło Naukowe Neurobiologii działające przy Wydziale Biologii

Informacje na temat rejestracji na konferencję znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji (w zakładce Registration”).

UWAGA: Ostateczny termin nadsyłania abstraktów i rejestracji uczestników czynnych: 1 listopada 2016 r. Rejestracja uczestników biernych do 10 listopada 2016 r.

Szczegółowe informacje pod adresem: contact@neuroaspects.org

Zapraszamy także do śledzenia informacji na temat konferencji na Facebooku: Aspects of Neuroscience.