GET READY!

Mistrzowie sportu UW

mistrzowie

Poznajcie laureatów tegorocznego plebiscytu Mistrzowie Sportu UW!

Studenckie Koło Naukowe Get Ready przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego po raz drugi zorganizowało Galę Mistrzów Sportu UW, będącą zwieńczeniem dwudniowej akademickiej konferencji Sport Management Days poświęconej różnorodnym problemom związanym z zarządzaniem w sporcie.

W 2015 r. nagrody zwycięzcom wręczała Otylia Jędrzejczak, tym razem galę poprowadził inny znakomity olimpijczyk oraz poseł na sejm RP, Szymon Ziółkowski. Wydarzenie swoim występem uświetnił Chór Wydziału Zarządzania UW, a obecnością zaszczycili również prorektor prof. Alojzy Nowak (Prezes AZS UW) oraz prorektor prof. Tadeusz Tomaszewski (Prezes Rady Sportu UW).

Organizatorzy zapraszają do obejrzenia relacji z gali oraz wspólnej zabawy za rok!

Więcej na facebookowym fanpejdżu Get Ready!

13010229_10201659081954248_656444953_o